• home
  • contact us

Hakkımızda

       
           HİDROLİFT  1980 yılından itibaren Türk sanayisine, otoyol, baraj, dekapaj, alt yapı müteahitlerine, maden işletmelerine, demir çelik kuruluşlarına, kamu kurum kuruluşlarına, belediyelere ve savunma sanayine, askeri kuruluşlara uzman, deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.
 
           Başta CATERPILLAR, KOMATSU, HITACHI, HYUNDAI, ÇUKUROVA, KAWASAKI, Pİ, VOLVO, JCB vb. gibi iş ve inşaat makinalarının hidrolik silindirleri ile iş makinalarının diğer yedek parça imalatı işleri ile iştigal etmektedir.
 
            İmalatın döküm, talaşlı imalat, işleme, ısıl işlem, kalite kontrol, montaj  gibi aşamalarında titizlik gösterilmekte üretilen her parça, her hidrolik silindir gerekli kontrol ve testlerden geçirilmekte, ilgili standart ve spesifikasyonlara uygunluğu sağlanmaktadır. Böylelikle, imalatta yüksek kaliteye ulaşılmış ve bu güne kadar Türkiye çapında olumlu bir isim yapılmış ve orijinal ekipman imalatçısı kalitesine ulaşılmıştır.
 
            Hidrolift olarak bundan sonrada bütün gayretimiz her türlü modern imalat yöntemini izlemek, gelişme ve modernizasyon çalışmalarına devam etmek bunun sonucunda da sizlere üstün kaliteli uygun fiyatlı ürünler sunmak olacaktır.